Tworzenie Wartościowej Treści – To Klucz Do Sukcesu!

Webrainbow - tworzenie wartościowych treści na stronie internetowej

Strategia Komunikacji I Content Marketing

Content marketing to z ang. marketing polegający na dzieleniu się wartościową treścią, aby wzbudzać zainteresowanie produktami i usługami.

Dawniej nie był tak ważny jak dziś przy pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Kiedyś wystarczyło m.in. nasycanie stron www słowami kluczowymi w odpowiednich miejscach. Algorytmy wyszukiwarek stale są udoskonalane, aby treści wyszukiwanych stron internetowych były jak najbardziej dopasowane do potrzeb użytkowników, odpowiadały na ich pytania i rozwiązywały ich problemy.

Dlatego Content Marketing stał się ważniejszy niż kiedykolwiek…

Blog to podstawowe narzędzie dzielenia się wiedzą i zdobywania klientów

Jeśli nie masz bloga i uważasz, że w dzisiejszych czasach już nikt nie czyta dłuższych tekstów w internecie – jesteś w wielkim błędzie. Blog to jedno z ważniejszych narzędzi, z których korzystamy planując naszą komunikację pod kątem pozycjonowania.

A może masz już bloga, ale potrzebujesz aktualizacji treści? Nie masz pomysłów na kolejne wpisy, a wiesz, że to bardzo ważne przy pozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach internetowych? Masz problem z obsługą swojego panelu administracyjnego w CMS (system zarządzania treścią) WordPress? Brakuje Ci umiejętności technicznych, nie wiesz jakie funkcjonalności będą najlepsze do zarządzania treścią i sprawdzą się na twojej stronie?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi TAK – nie martw się… Jesteś w dobrych rękach! W ramach usługi Content Marketing ferujemy copywriting (tworzenie treści), korektę językową i tłumaczenia polsko angielskie.

Prowadzenie bloga – napisanie i zamieszczenie na stronie 4 artykułów w miesiącu. Zapraszamy do współpracy.

Webrainbow - tworzenie bloga to podstawowe działanie w ramach content marketingu

Jeśli zainteresowała Cię oferta content marketing – napisz do nas na kontakt@webrainbow.pl